Педагогічна практика студентів факультету педагогіки і психології ТНПУ  спеціальностей 013 «Початкова освіта» і 012 «Дошкільна освіта» (ФОТО)

Педагогічна практика студентів

факультету педагогіки і психології ТНПУ

спеціальностей 013 «Початкова освіта»

і 012 «Дошкільна освіта»

Студенти факультету педагогіки і психології спеціальностей 013 «Початкова освіта» і 012 «Дошкільна освіта» вже другий місяць перевіряють свої навички у процесі педагогічної практики в школах міста Тернополя, а також в школах Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Волинської областей.

Ониськів Ольга, студенка групи ПО-41. Сновицький ЗЗСО Золочівського району Львівської області.  Виховний захід до дня народження  Лесі Українки

Ониськів Ольга, студенка групи ПО-41. Сновицький ЗЗСО Золочівського району Львівської області. Виховний захід до дня народження Лесі Українки
Мандзій Мар’яна, студентка групи ДО-41. Козівський ліцей №2. Свято української мови

Грицюк Юля-Марія, студентка групи ДО-41. ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Зборова. Здружилися.

Миханів Анжеліка, студентка групи ДО-41. Бережанський ліцей №3. Ранкове коло

Вислоцька Єва, студентка групи ПО-41. Тернопільська початкова школа №1. Диригент уроку

Наставниками у цій педагогічній діяльності виступають заслужені вчителі України, вчителі-методисти, вчителі вищої категорії. Завжди на допомогу студентам приходять методисти з фахових дисциплін початкового навчання.

Щасти вам, наша молода педагогічна зміно, сили і натхнення тримати освітній фронт задля нашої перемоги!

Керівник педпрактики З. М. Онишків,
професор кафедри педагогіки і методики
початкової та дошкільної освіти