Науково-творчий «десант» факультету мистецтв ТНПУ на ІІ Всеукраїнській студентській науково-творчій конференції пам‘яті Стефанії Павлишин (ФОТО)

Науково-творчий «десант»

факультету мистецтв ТНПУ

на ІІ Всеукраїнській студентській

науково-творчій конференції

пам‘яті Стефанії Павлишин

Нещодавно на базі Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка відбулась ІІ Всеукраїнська студентська науково-творча конференція пам‘яті Стефанії Павлишин, організована Студентським науково-творчим товариством "Medianta".

Доценти кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, канд. пед.наук- Ярослава Топорівська, заступниця декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва та Лариса Ороновська, заступниця декана з виховної діяльності  разом із своїми науковими вихованцями: студентами та магістрантами факультету мистецтв, стали активними учасниками мистецької зустрічі з колегами-науковцями із різних куточків України.

Вітальні слова від організаторів конференції – студентського науково-творчого товариства «Medianta»

Щиро захоплює неочікувано широковекторна та контрастна тематична палітра, яку представили у своїх виступах доповідачі із ТНПУ: актуальні питання шляхів супротиву ворожій агресії у програмах українського мистецького простору (Соломія Гоцик), фестивальний рух та регіональні специфіки (Тарас Парацій), сучасні підходи до викладання музичного мистецтва (Тетяна Смоляк) та презентація новітніх способів застосування інтернет-сервісів у музично-педагогічній діяльності (Елеонора-Богдана Атаманчук).

Застосування інтернет сервісу «Kahoot!» на уроках музичного мистецтва - Е.Атаманчук, науковий керівник Я.Топорівська

Сучасні підходи до викладання музичного мистецтва в НУШ (на основі творчості А.Пивоварова) - Т.Смоляк, науковий керівник Л.Ороновська

Запропоновані теми наукових розвідок вразили актуальністю та викликали дискусійні обговорення, а також доповідь Елеонори Атаманчук була гідно оцінена іншими  учасниками конференції та номінована як «Приз глядацьких симпатій».

Приз глядацьких симпатій Атаманчук Елеонори

Сертифікати доповідачів конференції та їх наукових керівників

Щиро радіємо з творчої співпраці з організаторами заходу та музичною академією. Ця зустріч стала хорошою мотивацією для подальшого пізнання науково-творчих напрямків нашої спеціальності (як педагогічної, так і мистецько-виконавчої) здобувачами освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Магістрантка

факультету мистецтв