На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбувся семінар з питань дотримання академічної доброчесності (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

відбувся семінар з питань дотримання

академічної доброчесності

6 березня  на хіміко-біологічному факультеті відбувся семінар на тему: "Дотримання академічної  доброчесності  як умова забезпечення  якості освіти". Студенти спеціальностей 014.15 Середня освіта (Природничі  науки),  014.05 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини), 014.06 Середня  освіта (Хімія) мали можливість ознайомитись з усіма аспектами академічної  доброчесності.

Початок  семінару. Жирська Г. Я. розповідає про важливість  теми  зустрічі

Початок семінару. Жирська Г. Я. розповідає про важливість теми зустрічі

Інформували здобувачів освіти голова факультетської   комісії  з внутрішнього забезпечення якості освіти,  гарант освітньої  програми «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини, хімія)»першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Барна Любов Степанівна, гарант освітньої програми «Середня освіта (Природничі науки)» першого (бакалаврського) рівня, доцент кафедри загальної біології методики навчання природничих дисциплін Жирська Галина Ярославівна та декан хіміко-біологічного факультету Дробик Надія Михайлівна.

Виступ Барни Л. С.

Учасники  зустрічі

Учасники зустрічі

Обговорення питань семінару з деканом факультету Дробик Н.М.

Любов Степанівна чітко роз’яснила студентам, як залишатися  доброчесними  під час навчання та гідно носити звання здобувача  освіти. Що таке плагіат? Чому списування є порушенням академічної доброчесності? Які наслідки для здобувачів освіти може мати недоброчесна поведінка? Де можна ознайомитись з положенням про академічну доброчесність ТНПУ імені Володимира Гнатюка? Куди звертатися якщо стали жертвою необ'єктивного оцінювання? - на ці та багато інших  питань студенти отримали вичерпні відповіді.

Частина учасників після семінару

Дякуємо організаторам за корисну зустріч та можливість розширювати свої знання.

«Scientia est potentia»- гасло студентів хіміко-біологічного факультету.

Магістрантка хіміко-біологічного факультету

Уляна Миколишин