Березневе засідання філологічної комісії Тернопільського обласного осередку НТШ у ТНПУ (ФОТО)

Засідання філологічної комісії

Тернопільського обласного осередку

НТШ у ТНПУ

Уже традиційно на початку березня у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання філологічної комісії Тернопільського обласного осередку Наукового товариства ім.Тараса Шевченка. Учасниками зустрічі були здобувачі вищої освіти факультету філології і журналістики.

Голова філологічної комісії професор Любов Струганець зазначила, що  НТШ – це об’єднання інтелектуальних сил українців на засадах патріотизму, схарактеризувала діяльність організації у контексті підготовки до 150-річчя з дати заснування.

Головує на засіданні професор Любов Струганець

Професор Зоряна Лановик у доповіді проаналізувала досвід Першої світової війни у творчості Богдана Лепкого, увиразнила актуальність думок автора  для сучасного читача в контексті воєнного періоду.

Професор Зоряна Лановик аналізує тему війни у творчості Богдана Лепкого

Доктор філософії Юлія Костюк  схарактеризувала вербалізацію російської гібридної агресії в українському  інфополі. Виступ доцента Тетяни Скуратко було присвячено художньому осмисленню постаті Тараса Шевченка в драмі-колажі Івана Драча «Гора».

Доцент Тетяна Скуратко про осмислення постаті Шевченка у поезії

Доцент Олена Штонь висвітлила лінгвостилістичні маркери розмовності в художній оповіді Олександра Вільчинського.

Доповідає доцент Олена Штонь

Учасники засідання з цікавістю ознайомилися з виданнями, представленими у Науковій бібліотеці на виставці «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!», присвяченій вшануванню Тараса Шевченка.

Колективне фото у портфоліо філологічної комісії НТШ

Секретар засідання

доктор філософії Юлія Костюк