«Шевченко питає» на ФПП ТНПУ (ФОТО)

«Шевченко питає» на ФПП ТНПУ

На факультеті педагогіки і психології відбувся квіз «Шевченко питає», присвячений 209 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

У заході брали участь 6 команд 1-3 курсів, які змагались у 6 турах: «Шевченко запитує про...», «Правда/неправда», «Хто я?», «Вгадай пісню», «Вірш смайликами» та «Чорний ящик».

Ведучі та журі квізу

Почесним та справедливим журі були декан ФПП Чайка Володимир Мирославович та здобувачка освіти Робак Мар’яна.

Переможцями квізу стали студенти групи ПО-31 із куратором І. Жарковою. Друге місце посіла група ДО-21 (куратор – Г. Чайковська). На третій сходинці рейтингу опинилася група ПО-21 (куратор – О. Чикурова).

Переможці квізу - ПО-31 із куратором І. Жарковою

2 місце - ДО-21 (куратор - Г. Чайковська)

3 місце - ПО-21 (куратор - О. Чикурова)

Активну участь у квізі взяли також такі групи: ПО-1 (із куратором Ю. Петрицою), ДО-11 (куратор – Р. Руденський) та ДО-31 (на чолі із заступником декана ФПП О. Писарчук) Усі учасники нагороджені сертифікатами.

Після заходу Шевченко «пригостив» усіх солодкими смаколиками та кавою/чаєм.

Дякуємо командам за активність, всім присутнім – за підтримку та овації, а студентському активу ФПП – за організацію свята.

Організатори заходу

Пам’ятайте рідне, цінуйте українське, дякуйте ЗСУ!

Більше фото – за покликанням: https://cutt.ly/U8Cqa1x

Олена Козак,