Концертна програма факультету мистецтв ТНПУ«Як понесе з України у синєє море кров ворожу…» (ФОТО)

Концертна програма

факультету мистецтв ТНПУ

«Як понесе з України у синєє море

кров ворожу…»

9 березня 2023 року в Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка вшановували 209-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка. Факультет мистецтв презентував творчу програму  «Як понесе з України у синєє море кров ворожу…».

В концертній програмі прозвучали музичні композиції на слова Тараса Шевченка, які передають весь біль і незламність українського народу  «Реве та стогне Дніпр широкий» музика Данила Крижанівського, Увертюра до опери «Чорноморці» Миколи Лисенка, «Місяцю ясний» - арія Оксани з опери «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського, «Світе тихий» музика Ярослава Барнича, «За сонцем хмаронька пливе» музика Остапа Бобикевича,  «У гаю, гаю» Музика Дениса Січинського, кавер версія «Думи мої», «Шлях до Тараса» музика Олександра Осадчого, слова Юрія Рибчинського та «Заповіт» музика Гната Хоткевича.

В концерті брали участь творчі колективи кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва:

- естрадно-симфонічний оркестр факультету мистецтв (керівник Степан Буранич),

- зведений хор факультету мистецтв (керівники Галина Яценко та Галина Місько),

- хорова капела «Освіта» (керівник Галина Яценко),

- естрадна студія факультету мистецтв (керівник Уляна Шерстій).

Також Шевченкове слово у пісні презентували солісти - заслужений працівник культури України Наталія Овод, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ороновський, Уляна Шерстій та Олександр Івасюк. В концерті взяли участь концертмейстери Ірина Кучма та Оксана Юрчак.

Естрадно-симфонічний оркестр факультету мистецтв (керівник Степан Буранич). Соліст -заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ороновський

Хорова капела «Освіта» (керівник Галина Яценко)

Естрадна студія факультету мистецтв (керівник Уляна Шерстій).

Естрадна студія факультету мистецтв (керівник Уляна Шерстій)

Вокальний дует у складі Наталії Овод та Уляни Шерстій, концертмейтер Ірина Кучма

Студенти кафедри театрального мистецтва представили художні читання творів Кобзаря. «Осії» глава XIV читала Катерина Папуша, уривок із поеми «Причина» «Така її доля» читала Мар’яна Бурденюк (концертмейстер Віталій Андрусишин), «Холодний яр» читав Максим Зайцев. Концертну програму вели Юлія Скоморівська та Владислав Невгад.

Творчі колективи факультету мистецтв та ведучі Юлія Скоморівська та Владислав Невгад

Кафедра образотворчого мистецтва та дизайну представила виставку творчих робіт у фойє головного корпусу ТНПУ ім. В. Гнатюка (художній керівник Марія Маркович).

Концертну програму підготували: сценарій та постановкпа – Богдан Водяний, Валентина Водяна, Людмила Ванюга; керівник проекту Зіновій Стельмащук.

Факультет мистецтв