Нові спортивні відзнаки студенток факультету фізичного виховання ТНПУ
Нові спортивні відзнаки студенток

факультету фізичного виховання ТНПУ

На чемпіонаті України з пауерліфтингу серед усіх вікових груп у Коломиї гарно заявили про себе спортсменки з ТНПУ.

Серед юніорок перше місце у сумі у в/к до 52 кг серед посіла представниця ТОДЮСШ з літніх видів спорту, студентка Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка, другокурсниця факультету фізвиховання Марія Полянська. В окремих вправах спортсменка здобула «золото» у присіді, «золото» у жимі лежачи і «золото» у становій тязі, підтвердила норматив МСУМК.

Марія  Полянськавиборола  друге місце в абсолютній першості серед юніорок.

Третьокурсниця факультету фізвиховання Софія Бздир посіла друге місце у сумі у в/к до 57 кг серед юніорок (в окремих вправах – срібні медалі у присіді, жимі лежачи і становій тязі).

Тернопільських атлетів готували до чемпіонатів України Ігор та Анастасія Лисі, Андрій Злочовський (ТОДЮСШ з літніх видів спорту) у співдружності з тренерами Олександром Князєвим, Віктором Погребінським і Сергієм Федоренком.

Пресслужба ТНПУ