Війна… Яка вона є?  Зустріч студентів ТНПУ із воїном ЗСУ Ігорем Сцібайлом (ФОТО)

Війна… Яка вона є?

Зустріч студентів ТНПУ із воїном ЗСУ

Ігорем Сцібайлом

Під новочасним гаслом Кобзаря «Борімося – поборемо!» 9 березня студенти різних факультетів ТНПУ зустрілися з воїном ЗСУ, журналістом, спортсменом та здобувачем освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Аналітика суспільних процесів» Ігорем Сцібайлом.

В Україні триває повномасштабна війна, розв’язана рф, і багато студентів стали на захист рідної землі й опинилися на передовій військових дій. Ігор Сцібайло, який приїхав у триденне відрядження з гарячої точки нашої країни, поділився із студентами своїми рефлексіями на тему війни.

Ігор Сцібайло-воїн ЗСУ і магістрант ОП Аналітика суспільних процесів

Ігор Сцібайло - воїн ЗСУ і магістрант ОП "Аналітика суспільних процесів"

Зустріч була дуже цікавою, аналізували питання, які хвилюють всіх, хто живе в умовах війни, хоч і в різних за критичністю ситуаціях. Зокрема, говорили про життя і смерть, страх, мотивацію, натхнення, мужність, героїзм, відповідальність, цінність знання, очікувану перемогу і майбутнє України, яке, на переконання всіх, буде мирним і процвітаючим.

Ігор Сцібайло відповідає на запитання студентів

Зацікавлені викладачі і студенти

Зустріч була теплою і зворушливою. Такі зустрічі дуже важливі для всіх: і для воїнів, і для студентів – є відчуття взаємопідтримки і тепла сердець, що надихай й дає сили боротися дальше, кожен на своєму фронті.

Під час зустрічі

Студенти подякували воїну за цікаву зустріч і подарували солодкі презенти, які підготувала студентка 1 курсу ОП «Аналітика суспільних процесів» Віта Орищак та передали для побратимів виготовлені окопні свічки.

Учасники зустрічі

Зустріч організували доценти кафедри філософії та суспільних наук : Наталія Морська, Галина Поперечна, Любов Кондратюк і Галина Петришин.

Слава Героям!

Слава Україні!