Профорієнтаційний воркшоп провели викладачі кафедри   геоекології та методики навчання екологічних дисциплін ТНПУ (ФОТО)

Профорієнтаційний воркшоп провели
викладачі кафедри геоекології

та методики навчання

екологічних дисциплін ТНПУ

Не за горами вступна кампанія 2023, а зовсім згодом світове співтовариство відзначатиме Міжнародний День Води (22 березня). Об’єднавши ці дві події, викладачі кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін ТНПУ ім. В. Гнатюка, провели профорієнтаційний воркшоп на тему водозабезпеченості мешканців Тернопільщини.

Для майбутніх випускників Тернопільського технічного ліцею практичні компетентності освітніх програм «Екологія» і «Гідрологія» презентували доцент Світлана Новицька та асистент Ігор Кузик.

Доц. Новицька С. презентує спеціальність Екологія

До профорієнтаційного воркшопу долучився випускник географічного факультету, стейкхолдер освітньої програми «Гідрологія»  – гідрогеолог фірми «Тернопількомунекологія» комунального підприємства «Тернопількомунінвест» Тарас Власюк.

Традиційною для абітурієнтів географічного факультету ТНПУ була екскурсія у геологічний музей, за професійного супроводу доц.  Петра Дем’янчука.

доц. Дем'янчук П. презентує майбутнім абітурієнтам скам'янілі рештки
Доц. Дем'янчук П. презентує майбутнім абітурієнтам скам'янілі рештки

Колектив кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін ТНПУ висловлює щиру подяку ліцеїстам 4 курсу та їх учителям Хоміцькій Мирославі і Дворницькій Галині за активну співпрацю.

Колективне фото учасників профорієнтаційного воркшопу

Чекаємо Вас у рядах студентів нашого університету, адже Ми найкращі, а Ви з нами?

Доцент Світлана Новицька,

асистент Ігор Кузик