У ТНПУ вшанували пам'ять видатного українського мовознавця, лінгводидакта, професора Володимира Мельничайка
У ТНПУ вшанували пам'ять
видатного українського мовознавця,
лінгводидакта, професора
Володимира Мельничайка

У рамках тижня кафедри української мови та методики її навчання під керівництвом доцента Пігур Мирослави Василівни було проведено годину пам’яті до 92-річчя від дня народження видатного українського мовознавця, лінгводидакта, професора Володимира Мельничайка.

Вступне слово

Учасники заходу

До вшанування пам'яті науковця долучились викладачі кафедри та студенти 1-4 курсів Тернопільського національного педагогічного університету.

Завідувач кафедри Ольга Ігорівна про наставника

Слово про учителя

Слово про колегу

Також на заході було показано відео, створене за життя професора Мельничайка, перегляд якого був, наче зустріч із ним. Під час години-спомину прозвучали теплі слова про Учителя, Наставника, Колегу. Висловлюємо подяку всім, хто був причетний до організації заходу.

Світла пам'ять видатному вченому!

Група УФ-42 та кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови
та методики її навчання Пігур Мирослава Василівна