У ТНПУ провели семінар-фестиваль «Шевченко – сучасність – українська душа» (ФОТО)

У ТНПУ провели семінар-фестиваль

«Шевченко – сучасність – українська душа»

У понеділок у межах тижня кафедри української мови та методики її навчання, що проходив під гаслом «Борітеся – поборете», було проведено семінар-фестиваль «Шевченко – сучасність – українська душа» зі студентами 2 курсу факультету мистецтв.

Під час заняття студенти разом із асистентом Наталею Романівною Матвеєвою провели вікторину, у якій 2 команди змагалися, хто краще знає творчість Шевченка. Студенти цитували поезії Кобзаря, знаходили фейки в його біографії, здогадувались, з якого твору та чи інша цитата, відновлювали пропущені в рядках слова та за підказкою відгадували назву твору.

Студенти підготували цікаву презентацію про основні моменти життя й творчості Кобзаря

Апофеозом семінару-фестивалю стало виконання студентами СОММ-21 пісні «Думи мої, думи мої» у класичній та сучасній інтерпретації.

Студенти не лише співали, але й грали на музичних інструментах

Студенти СОММ-21 виконали композицію "Думи мої", співали, але й грали на музичних інструментах

Наталія Романівна Матвеєва