Розробка анімаційних мультфільмів  на фізико-математичному факультеті ТНПУ (ФОТО)
Розробка анімаційних мультфільмів

на фізико-математичному факультеті ТНПУ

Розвиток української анімації триває вже майже століття. Ця технологія в наш час перейшла на новий рівень та розкриває широкі можливості для втілення ідей. Студенти фізмату стали учасниками цікавого процесу створення мультфільму.

Робота розпочалась із продуктивної співпраці кафедри інформатики та методики її навчання з Медіа лабораторією ПК "Березіль" (Оксана Ратушняк).

На заняття з графіки було запрошено художника, шаржиста Миколу Дмітруха. Було створено десятки емоцій нашого головного героя мультфільму — студентського декана факультету.

Малювання шаржів студентського декана

Робота над кадрами анімації

Зустріч з шаржистом

Компонування кадрів мультфільму

Далі відбулось переведення в цифровий формат матеріалів та створення проміжних кадрів анімації із використанням графічного планшету.

Сподіваємось на подальші креативні розробки у період відродження української анімації.

Робота креативної команди дала свої результати. Вже через кілька занять ЗМІ завітали у ТНПУ, щоб висвітлити нашу роботу.

ЗМІ про нас: з  художником, шаржистом Миколою Дмітрухом

Зустріч з шаржистом