Онлайн-семінар обміну досвідом на факультеті іноземних мов ТНПУ (ФОТО)

Онлайн-семінар обміну досвідом

на факультеті іноземних мов ТНПУ

9 березня відбувся онлайн-семінар обміну досвідом, присвячений результатам навчального візиту (м. Гайдельберг, Німеччина), участі у конференції (м. Бремен, Німеччина) та зимової школи (м. Ворохта, Україна) для викладачів факультету іноземних мов. Доповідали Шонь О.Б., Дацків О.П., Левчик Н.С., Нацюк М.Б., Гупка-Макогін Н.І.,).

загальне учасників зуму або  фото (visit to Heidelberg)
Загальне учасників зуму: visit to Heidelberg

Викладачі кафедри на стажуванні у Гайдельбергу

Доценти Шонь О.Б., Дацків О.П., Левчик Н.С. розповіли про події і враження від навчального візиту до Гайдельберзького університету у рамках проєкту Erasmus + «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції».

Доповідає Олена Шонь

New tendencies in FLT Мар’яна Нацюк знайомить з новітніми науковими тенденціями

New tendencies in FLT: Мар’яна Нацюк знайомить з новітніми науковими тенденціями

Доцент Нацюк М.Б., яка проходить стажування у Гайдельберзькому університеті, ознайомила з новітніми європейськими тенденціями у навчанні іноземних мов, поділилася досвідом участі у наукових семінарах і конференціях.

Надія Гупка-Макогін про бренд науковця та сучасні напрямки едукаціі

Доцент Гупка-Макогін Н.І. презентувала інформацію про діяльність ІІІ Зимової школи в рамках підвищення кваліфікації, важливість створення бренду науковця та цифровізації освіти.

О.Ярема