ТНПУ запрошує до участі у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній online-конференції «Мова, освіта, наука в контексті міжкультурної комунікації: виклики часу»
ТНПУ запрошує до участі
у ІV Всеукраїнській студентській
науково-практичній online-конференції
«Мова, освіта, наука в контексті
міжкультурної комунікації: виклики часу»

Шановні студенти та молоді науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній online-конференції «Мова, освіта, наука в контексті міжкультурної комунікації: виклики часу», що відбудеться 25 квітня 2023 року.

Організатором конференції є кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Співорганізаторами заходу є Волинський національний університет імені Лесі Українки, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького навчально-науковий інститут (ННІ) іноземних мов.

За результатами роботи конференції буде сформовано електронний збірник тез.

Участь у конференції та публікація тез у електронному збірнику є безкоштовними

Секції конференції

Секція  1. Сучасна дискурсологія: вербальні та невербальні особливості комунікації.

Секція  2. Лінгвокультурологічні та когнітивні аспекти дослідження мови.

Секція  3. Теоретичні і прикладні аспекти навчання іноземних мов в умовах полікультурного освітнього середовища.

Секція  4. Актуальні проблеми літературознавства та перекладу крізь призму міжкультурної комунікації.

Секція  5. Традиційні та новітні аспекти лінгвістичних досліджень: стилістика, семантика, граматика, прагматика.

Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, французька.

Заявки на участь у конференції, електронний варіант тез доповіді  та рецензія наукового керівника приймаються оргкомітетом до 20 квітня 2023 року.

Адреса для надсилання тез та заявки на участь в конференції:
studconf2023@gmail.com з приміткою «студентська конференція».

Чекаємо Вас! Бажаємо багато цікавих виступів і дискусій учасникам конференції!

До вашої уваги Інформаційний лист з формою заявки на участь

Кафедра англійської філології
та  методики навчання англійської мови