Студенти ТНПУ – учасники міжнародного вебінару «Math matters, so how do you help your students succeed!» (ФОТО)
Студенти ТНПУ –

учасники міжнародного вебінару

"Math matters, so how do you help

your students succeed!"

8 березня 2023 року студенти та викладачі фізико-математичного факультеті взяли участь у онлайновому міжнародному вебінарі (США, Канада) «Математика має значення, тож як допомогти студентам досягати успіху!»

Міжнародний вебінар у прямому ефірі Math matters, so how do you help your students succeed

У режимі реального часу студенти спеціальностей 014.09 Середня освіта (Інформатика), 122 Комп’ютерні науки (Digital-аналітика), 122 Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проєктів), 111 Математика (Комп’ютерна математика), 014.04 Середня освіта (Математика) мали можливість удосконалення математичних компетентностей за допомогою прикладних задач, навчальної візуалізації, наукових досліджень фахівців в галузях математики та ІТ.

Також студенти фізико-математичного факультету були залучені до розв’язування математичних завдань різного рівня складності з використанням системи комп’ютерної математики Maple.  Дане програмне забезпечення ТНПУ ім. В. Гнатюка отримав як результат реалізації україно-норвезького проєкту DeDiMaMo «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання» (співкоординатор проєкту Балик Н. Р.).

Досвід, отриманий під час міжнародного вебінару, використовуватиметься під час вивчення навчальних дисциплін «Комп’ютерна математика» (Карабін О. Й., Халупа Н. Б.), «Комп’ютерне моделювання» (Грод І. М.), «Методи оптимізації та дослідження операцій» (Мартинюк С. В.) тощо.

Демонстрація розв’язків математичних завдань із використанням системи комп’ютерної математики Maple

Демонстрація розв’язків математичних завдань із геометрії та тригонометрії

Учасники міжнародного вебінару набули багато практичних навичок роботи в системі Maplesoft, що сприятимуть вивченню математичних й природничих наук.

Кафедра інформатики та методики її навчання ТНПУ