Лекція стейкголдера-практика Максима Черкашина  для здобувачів-аналітиків ТНПУ (ФОТО)

Лекція стейкголдера-практика

Максима Черкашина

для здобувачів-аналітиків ТНПУ

15 березня для здобувачів освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» першого і другого рівнів відбулась цікава лекція на тему: «Практична реалізація інформаційно-аналітичної діяльності» стейкголдера-практика Максима Черкашина – керівника «Освітньо-аналітичного центру розвитку громад», співорганізатора музичного фестивалю «Файне місто», лідера багатьох реалізованих ініціатив регіонального та загальноукраїнського масштабу.

Освітня програма «Аналітика суспільних процесів» успішно реалізовується та розвивається у ТНПУ і разом з цим, збільшується й палітра стейкголдерів-практиків, які співпрацюють із здобувачами та викладачами ОП. Співпраця з паном Максимом розпочалась ще на початку навчального 2022-2023 року, коли студенти-аналітики мали змогу відвідати «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», а тепер пан Максим завітав із цікавою лекцією до студентів в університет.

У ході лекції

Зацікавлені слухачі

Стейкгодлер розповів як використовується аналітика та вміння збирати й оперувати інформацією для реалізації різних проєктів; поділився секретами використання аналітичної інформації для розвитку громад, як від зібраної аналітики залежить ефективність прийняття управлінських рішень; розповів про перспективи проєктного менеджменту; поділився власним досвідом здійснення масштабних проєктів регіонального та всеукрїнського рівнів.

Максим Черкашин моделює можливості багатоступеневої аналітики

Стейкголдер ділиться практичним досвідом реалізації проєктів

Гаранти ОП: Наталія Морська та Галина Поперечна, разом із викладачами кафедри філософії та суспільних наук – Любов’ю Литвин, Любов’ю Кондратюк, Вікторією Гевко та Віктором Грушко, обговорили із стейкголдером шляхи реалізації прикладних аспектів програми.

Стейкголдер і викладачі кафедри філософії та суспільних наук

Практик надав конкретні поради для вдосконалення ключових компетентностей та практичних вмінь майбутнім аналітикам, ініціював можливість здійснення практичних проєктів разом із студентами і викладачами кафедри філософії та суспільних наук. Також гаранти ОП обумовили із стейкголдером можливість проходження виробничої практики на базі «Освітньо-аналітичного центру розвитку громад».

Здобувачі та викладачі ОП вдячні Максиму Черкашину за ефективну співпрацю та надані конкретні рекомендації щодо розвитку й вдосконалення якості освітньої програми.

Якісна освіта в Україні!

Доц. Наталія Морська