Міжуніверситетська академічна мобільність: майбутні психологи бізнесу і управління ТНПУ навчалися авторству тренінгових вправ (ФОТО)

Міжуніверситетська академічна мобільність:

майбутні психологи бізнесу і управління ТНПУ

навчалися авторству тренінгових вправ

«Психологія бізнесу і управління» – сучасна і затребувана освітня програма. Вона передбачає опанування здобувачами вищої освіти системою актуальних теоретичних знань, практичних умінь і навичок у рамках таких освітніх компонент, як, наприклад, «Теорія і практика бізнес-тренінгів», «Психологічні основи коучингу в бізнесі», низка тренінг-курсів – «Духовна культура і розвиток особистості», «Основи професійного зростання», «Корпоративна культура та поведінка особистості», «Профілактика та психокорекція мобінгу» (за ОКР «бакалавр»), «Методологія і практика бізнес-тренінгів», «Командний та індивідуальний коучинг в бізнесі», тренінг-практикум «Розвиток конкурентоспроможності фахівця» (за ОКР «магістр»). Вищезгадані, як і чимало інших навчальних дисциплін, так чи інакше пов’язані з набуттям професійної компетентності співтворення, розвитку, пролонгації ефективного психотренінгового простору.

Тому, в рамках реалізації систематичної програми міжуніверситетської академічної мобільності, з метою проведення гостьової онлайн-лекції для наших студентів було запрошено Леоніда Ніколаєва – кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології Університету Григорія Сковороди в Переяславі, засновника Міжнародної школи тренінгу і супервізії «TraininіgBOX», відомого в Україні психолога-консультанта, тренера, супервізора проєктів UNICEF Україна «СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді», СОС Дитячі Містечка, IREX, ведучого навчальних проєктів із підготовки тренерів «Технологія тренінгової діяльності», «Я – тренер», «Створення авторської вправи», а також YouTube-блогера. Тема онлайн лекції – «Робота з тренінговою вправою. Теорія та практика психотренінгу».

Початок гостьової інтерактивної лекції Робота з тренінговою вправою

Початок гостьової інтерактивної лекції: робота з тренінговою вправою

Крім науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, учасниками інтерактивного онлайн-заходу також стали представники від Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Національного університету «Запорізька політехніка», Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Студенти ОП Психологія бізнесу і управління мали змогу поспілкуватися не тільки з лектором, а і зі здобувачами вищої освіти з різних регіонів України

Лекція була не тільки психологічно змістовною, а ще й із патріотичним сенсом

Обмін думками та почуттями після онлайн-лекції

Важливо констатувати, що це була не просто «гостьова лекція», а справді якісний, яскравий, захопливий майстер-клас, упродовж якого одні слухачі вперше довідалися, а інші – чіткіше та глибше усвідомили раніше набуті знання про конкретні практичні технології розробки власних авторських вправ та їх професійного упровадження у цілісній системі психотренінгу. Онлайн-захід тривав увечері, після низки «повітряних тривог», пар та інших багаточисельних видів зайнятості – і тривав він майже 2 години, а його учасники ніяк не хотіли «розходитися». Вони активно ставили різноманітні запитання, висловлювали слова щирої вдячності та актуальні побажання на майбутнє. Власне, в такому насиченому психологічним професіоналізмом онлайн-просторі ми всі разом натхненно творили командну авторську вправу, горде ім’я якій – «Україні БУТИ»!

Наталія Савелюк,

професорка кафедри психології