Студенти факультету філології та журналістики ТНПУ відвідали виставу «Вуйцьо з крилами» (ФОТО)

Студенти факультету філології

та журналістики ТНПУ

відвідали виставу «Вуйцьо з крилами»

У середу, 15 березня, студенти факультету філології та журналістики разом із викладачами (доцентом кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бабій Іриною Михайлівною та заступником декана факультету філології і журналістики Вербовецькою Оксаною Степанівною) відвідали Тернопільський академічний обласний драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка. Вони мали змогу переглянути комедію-притчу “Вуйцьо з крилами”.

Студенти з викладачем в очікуванні п'єси

Першоосновою інсценізації є оповідання Олександра Гавроша, який написав його за мотивами твору Г. Маркеса. Герої п’єс, які зайняті буденним життя, знаходять на своєму подвір’ї янгола, що впав з небес. Ми могли спостерігати, як через клопоти, зневіру, байдужість та бажання “наживитися” люди морально починають деградувати, висміюючи Боже творіння. Тільки віра дитячої душі змогла прийняти цей божий шанс та подружитися з ангелом. Лише наприкінці дійства “безкриле” людство демонструє зміну свого ставлення до чудес, які ми не помічаємо у вихорі щоденної рутини.

Танцювальний номер духів. ( постановка Дмитра Татарінова)

Танцювальний номер духів (постановка Дмитра Татарінова)

Глядачі під час антракту

Ролі головних героїв виконували актори Євген Лацік, Микола Бажанов, Ярослава Мосійчук, Оксана Яцишин, Ігор Сачко та інші. Режисер-постановник – народний артист України Олег Мосійчук.

Вихід акторів після завершення вистави та овації глядачів

Студенти (групи_ СОУМА-12, СОУМ-11, Ж-14, СОПМУ-13) в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Студенти (групи_ СОУМА-12, СОУМ-11, Ж-14, СОПМУ-13) в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка

Після завершення студенти поділились враженнями та емоціями від перегляду: “Це мій перший візит в театр і мушу визнати, що я повністю задоволена. Драма-притча «Вуйцьо з крилами» підіймає низку проблем. Найяскравіше простежується проблема духовного падіння суспільства. На мою думку, актори мали змогу попередити і показати, як близько ми до «безкрилої» катастрофи… Люди не здатні сприйняти високі, благородні істини, вони перебувають у полоні байдужості та корисливості. Але все ж потрібно вірити в краще, тому ангел не помирає, а одужує і відлітає в піднебесся”, – поділилась студентка групи Ж-14 Гуменна Катерина.

“Вистава насправді дуже цікава. Спочатку не зовсім зрозуміла суть, але пізніше все стало на свої місця. Наприкінці вистави дуже плакала, оскільки актори справді вжилися в свої ролі та все було максимально органічно. Раджу всім побувати”, – розповіла студентка групи СОУМА-12 Чапльовська Ярина.

Студентка групи Ж-14

Марія Майкович,