Підвищення кваліфікації фахівців дошкільної освіти Тернопільщини та Львівщини у Центрі післядипломної освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Підвищення кваліфікації

фахівців дошкільної освіти

Тернопільщини та Львівщини

у Центрі післядипломної освіти

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Завершилося навчання ще двох груп слухачів за модулем курсу «Інноваційні підходи до реалізації STREAM-освіти дітей дошкільного віку» у центрі післядипломної педагогічної освіти ТНПУ ім. В. Гнатюка. Цього разу фахову майстерність удосконалювали колектив Бродівського фахового педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича та педагоги-вихователі Тернопільщини й Львівщини. STREAM-освіта дітей дошкільного віку – це один із сучасних напрямків реалізації природничо-наукової освіти в ЗДО.

Презентація плану роботи за курсом

Тематика занять курсу

Вивчаємо основні поняття й терміни

Розробники освітньої програми (проф. Чайка В. М., доц. Писарчук О. Т.) наголосили слухачам Центру післядипломної освіти на актуальності освітньої тенденції, продемонстрували кращі практики реалізації STREAM-освіти у дитсадках, навели приклади ігор, вправ та завдань, як от моделювання процесів та явищ, досліди та експерименти, робота з даними тощо.

Презентуємо способи організації осередків дитячої діяльності

Обговорюємо предметно-ігрове середовище дитини

Слухачі удосконалили фахові компетентності з організації конструкторсько-будівельних ігор, організації інтегрованих та предметних занять дошкільників, організації сенсорно-збагаченого освітнього середовища як фактора успішного розвитку дітей.

Запрошуємо колег-освітян дошкілля України удосконалювати фахові компетентності та підвищувати свою кваліфікацію з нами у 2023 році.

Видається сертифікат про результати навчання, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 800.

Ознайомитися з програмою підвищення кваліфікації можна за лінком:

Проф. Чайка В. М.,
доц. Писарчук О. Т.