I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальностей 231 Соціальна робота   ОП «Соціальна робота» та 011 Освітні, педагогічні науки   ОП «Соціальна педагогіка» в ТНПУ (ФОТО)

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади

зі спеціальностей 231 Соціальна робота

ОП «Соціальна робота»

та 011 Освітні, педагогічні науки

ОП «Соціальна педагогіка» в ТНПУ

У ТНПУ, на базі кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності 22 березня 2023 року відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 231 Соціальна робота ОП «Соціальна робота» та 011 Освітні, педагогічні науки ОП «Соціальна педагогіка».

В олімпіаді взяли участь здобувачі вищої освіти 1-ого та 2-ого освітніх рівнів. Учасники відповідали на запитання трьох рівнів складності, розв’язували ситуаційні завдання практичного характеру.

консультування учасників олімпіади про ситуаційні завдання практичного характеру.

Консультування учасників олімпіади про ситуаційні завдання практичного характеру

зразки робіт для учасників олімпіади

Зразки робіт для учасників олімпіади

написання робіт учасниками олімпіади.

Написання робіт учасниками олімпіади

Підбиття підсумків та оголошення результатів олімпіади було проведено 23 березня 2023 року. Відтак, за підсумками I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 231 Соціальна робота та 011 Освітні, педагогічні науки, на основі кількості набраних балів, визначено переможців:

ОП «Соціальна педагогіка»

1 місце – Креховець Юлія;

2 місце – Кузьма Катерина;

3 місце – Гейко Юлія, Капелусь Оксана.

ОП «Соціальна робота»

1 місце – Венгринович Єлизавета;

2 місце – Процик Ольга;

3 місце – Савич Марія, Шуль Віта.

виступи учасників олімпіади

Виступи учасників олімпіади

Дякуємо всім хто взяв участь в олімпіаді та щиро вітаємо переможців! Бажаємо творчого натхнення на вашому шляху до нових звершень.

Кафедра соціальної роботи

та менеджменту соціокультурної діяльності