Інтерактивна лекція «Академічна культура  та доброчесність в освітніх закладах» на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Інтерактивна лекція

«Академічна культура та доброчесність

в освітніх закладах»

на факультеті педагогіки і психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

У ТНПУ,  22 березня 2023 року на факультеті  педагогіки і психології професором Петришин Л. Й.  було проведено  інтерактивну лекцію для магістрантів ОП "Соціальна педагогіка" та ОП "Соціальне адмістрування в громаді" на тему «Академічна культура  та доброчесність в освітніх закладах».

Аналіз академічної доброчесності як запоруки якісної освіти

змістовий аналіз академічної доброчесності

Змістовий аналіз академічної доброчесності

Дискусійне спілкування під час лекції

проф. Петришин Л. Й. та слухачі лекцій

Проф. Петришин Л. Й. та слухачі лекцій

Важливим завданням заняття було формування у здобувачів другого рівня освіти усвідомлення, що академічна доброчесність – це не абстрактне поняття, яке не має жодного відношення до реалій освітнього/наукового життя; що оволодіння навичками усного і писемного наукового мовлення, отримання вмінь для написання текстів, публічної презентації своїх думок є запорукою успішної кар`єри, професійної та наукової діяльності.

У дискусійному спілкуванні впродовж лекції академічна доброчесність розглядалася як здатність дотримуватись п’яти фундаментальних цінностей: чесності, довіри, справедливості, поваги та відповідальності.

Проф. Петришин Людмила Йосипівна