Студенти-історики ТНПУ взяли участь у тематичних майстер-класах в обласному краєзнавчому музеї

У вівторок, 21 березня, студенти 2 курсу історичного факультету ТНПУ, за сприяння Костюк Лесі Володимирівни, відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей і взяли безпосередньо участь у тематичних майстер-класах .

Насамперед фахівці відтворювали кожен етап виготовлення  полотна із конопель, активно залучали присутніх до справи, а також продемонстрували одяг з різних районів Тернопільської області. Усіх зацікавив процес прасування тканини давнім методом,адже для цього потрібні були чималі сили і витримка. Також студенти змогли відчути особливу автентичність українського вбрання примірявши головні убори ,як от: хустки, стрічки і солом'яні капелюхи. Залежно від віку і регіону кожній жінці по різному вив’язували хустини, що й продемонстрували усім спеціалісти.

Після цього заходу здобувачі освіти поповнили і закріпили свої знання з курсу «Етнографія і етнографічна практика» і залишились із приємними враженнями.

Марія Партика