Майбутні логопеди ТНПУ
в активному науково-творчому
пошуку

Напевно кожен студент закладу вищої освіти мав реальну можливість переконатися в тому, що виконання ними курсових досліджень забезпечує формування наукового світогляду, оволодіння науковими методами, розвиток творчих здібностей, ерудиції та ініціативи. Адже під час написання закріплюються та поглиблюються теоретичні знання, формуються і вдосконалюються практичні вміння та навички.

Ця чудова можливість випала студентам факультету педагогіки і психології спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Майбутні логопеди ТНПУ в активному науково-творчому пошуку

14-15 березня 2023 року студенти груп зЛСП-31 та зЛСП-21 мали можливість пройти попередній захист курсових робіт.

Разом із науковими керівниками (Слозанською Г.І., Горішною Н.М., Главацькою О.Л., Гуменюк О.С., Ковальчук Н.Ю., Олійник Г.М., Шульгою І.М.) кожен студент прозвітував про реальний стан написання курсової роботи, висвітлив науковий апарат дослідження, озвучив виконані завдання, поділився планами, які ще потрібно зреалізувати.

Майбутні логопеди ТНПУ в активному науково-творчому пошуку

Слід позитивно відмітити теми курсових робіт, які є актуальними, цікавими і практично зорієнтованими. Студенти і наукові керівники задоволені результатами. Відрадно, що майбутні логопеди відповідально ставляться до виконання робіт такого спрямування, більшість з яких вже знаходяться на вирішальному етапі написання.

Кожна людина своєю працею наближає велику Перемогу!

Доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Главацька О.Л.,
студентка Семеренко Ю.