Вітаємо Сеага  Семі з успішним захистом дисертації!
Вітаємо Сеага  Семі з успішним захистом дисертації!

23 березня 2023 р. об 11.00 год. в 24 аудиторії (другий поверх головного корпусу) відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.030.

На порядку денному – захист дисертації Сеага Семі на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Назва дисертації на тему «Соціально-педагогічні умови профілактики і корекції агресивної поведінки підлітків у закладах загальної середньої освіти».

Науковий керівник:
Сорока Ольга Вікторівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Калаур Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Тюріна Валентина Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ, МВС України.

Романовська Людмила Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету.

Брецко Ірина Іванівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Мукачівського державного університету.

Рецензенти:
Парфанович Іванна Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Вітаємо здобувача і бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

Служба ученого секретаря

Іванна Парфанович, Ольга Сорока, Світлана Калаур