Засідання Програмної ради спеціальності  053 Психологія в ТНПУ (ФОТО)

Засідання Програмної ради

спеціальності  053 Психологія в ТНПУ

Планове засідання Програмної ради спеціальності 053 Психологія відбулося 23 березня 2023 року на кафедрі_психології_розвитку_та_консультування  факультету педагогікиі психології   Тернопільського_ національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Вітальне слово голови Програмної ради Галини РАДЧУК

Вітальне слово голови Програмної ради Галини Радчук

У змішаному форматі у ньому взяли участь гаранти освітніх програм першого, другого та третього рівнів вищої освіти, викладачі кафедри, здобувачі вищої освіти та зовнішні стейкхолдери:

- Білінська Тетяна Мирославівна – кандидат психологічних наук, начальник відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості;

- Несмашна Галина Євгенівна – психолог Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу;

- Гесюк Наталія Станіславівна – заступник начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Головного управління ДСНС України у Тернопільській області;

- Рубінський Володимир Михайлович – випускник кафедри психології розвитку та консультування, магістр психології, адвокат, член Національної асоціації адвокатів України).

Обговорення Освітньої прграми Психологія конфлікту і практична медіація другого (магістерського) рівня вищої освіти

Обговорення Освітньо-наукової програми Психологія

Обговорення Освітньо-професійної програми Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Обговорення Освітньо-професійної програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти

Учасники зустрічі обговорили особливості підготовки майбутніх психологів в умовах повномасштабної війни в Україні. Зокрема, звернули увагу на те, що кафедра успішно реалізує 4 освітніх програми: «Психологія» для першого (бакалаврського), другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти та «Психологія конфлікту та практична медіація» для другого (магістерського) рівня. Стейкхолдери відзначили те, що викладачі кафедри приділяють важливу увагу як професійному становленню, так і особистісному розвитку студентів-психологів.

Голова Програмної ради, завідувачка кафедри психології розвитку та консультування, професорка Галина Радчук вручила стейкхолдерам подяки ТНПУ за плідну співпрацю і вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців-психологів (фото на заставці).

Доцентка кафедри психології розвитку та консультування

Зоряна Адамська