Підписано Меморандум про взаєморозуміння та науково-технічне співробітництво між ТНПУ ім.В.Гнатюка та ТОВ МОСТ-Україна (ФОТО)

Підписано Меморандум

про взаєморозуміння та науково-технічне

співробітництво

між ТНПУ ім.В.Гнатюка та ТОВ МОСТ-Україна

У п'ятницю, 24 березня 2023 року у ТНПУ на базі інженерно-педагогічного факультету відбулася зустріч адміністрації та науковців ТНПУ з представниками ТОВ Мост-Україна.

Зустріч на інженерно-педагогічному факультеті

Зустріч на інженерно-педагогічному факультеті ТНПУ

Представлення концепції

Представлення концепції ТОВ МОСТ-Україна

Після обговорення спільних інтересів та перспектив співпраці було підписано Меморандум про взаєморозуміння та науково-технічне співробітництво.

Підписання Меморандуму

Керуючись взаємними інтересами в галузі аграрних, природних та біологічних наук, бажаючи надалі зміцнювати дружні відносини шляхом розвитку науково-технічного співробітництва та прагнучи створити ефективні форми науково-інноваційного співробітництва, сторони  домовились про співробітництво у різноманітних сферах, які належать до відомства аграрних, природничих та біологічних наук, але не обмежуються ними.

Передбачається  організація семінарів, дискусій, конференцій та інших спільних заходів, обмін інформацією, досвідом  і даними, підготовка проєктних пропозицій та реалізація наукових та науково-технічних прєктів у тому числі проведення польових та лабораторних досліджень, взаємне використання матеріально-технічної бази  для досягнення відмінного результату, виконання досліджень за галуззю на підставі укладених господарчих договорів, спільна підготовка публікацій у фахових виданнях тощо.

Вмотивовані на співпрацю

Ректор ТНПУ проф.Буяк Богдан Богданович та директор ТОВ «Мост-Україна»Твердохліб Олександр Олександрович проводять обмін примірниками документів

Вмотивовані на співпрацю

Пресслужба ТНПУ