Викладачі факультету філології і журналістики ТНПУ взяли участь у пленарному засіданні Тернопільського обласного осередку Наукового товариства ім.Т.Шевченка (ФОТО)

Викладачі факультету

філології і журналістики ТНПУ

взяли участь у пленарному засіданні

Тернопільського обласного осередку

Наукового товариства ім. Т. Шевченка

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося пленарне засідання березневої наукової сесії Тернопільського обласного осередку Наукового товариства ім. Т. Шевченка, у якому взяли участь викладачі факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка Л.В.Струганець, М.Б.Лановик, О.І.Петришина, Т.М.Скуратко.

Відкриття засідання

Програма наукової сесії, присвяченої 150-річчю заснування НТШ

Зі вступним словом звернувся голова пленарного засідання М. Андрейчин, у якому прозвучав звіт про роботу ТОО НТШ та основні завдання щодо підготовки до 150-річчя з дати заснування.

К.ф.н, доц., завідувач кафедри української мови і методики її навчання О. І. Петришина у доповіді схарактеризувала мовний форпост, або безпековий статус сучасної української мови.

Виступ доц. Петришиної О. І.

Цікавими були і виступи д.мист., проф. кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва О. С. Смоляка («Йосиф Роздольський – співавтор зі Станіславом Людкевичем фундаментального збірника «Галицько-руські народні мелодії»), к.і.н. М. О. Ягодинської («Нові дослідження поховань культури кулястих амфор на Тернопільщині»).

Під час засідання.

Під час засідання

Учасники засідання мали змогу ознайомитися з книгою з грифом НТШ «Спогади про Богдана Лепкого» (Упорядкування, передмова та примітки Надії Білик. Тернопіль: ФОП Осадца Ю.В., 2022. 240 с.).

Філологи-учасники пленарного засідання березневої наукової сесії Тернопільського обласного осередку Наукового товариства ім. Т. Шевченка

Завершилася робота пленарного засідання березневої сесії Тернопільського обласного осередку Наукового товариства ім. Т. Шевченка переглядом виставки наукової літератури з фонду ТОО НТШ у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Тетяна Скуратко