Студентська наукова міні-конференція «Всесвітній день метеоролога» відбулася в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)
Студентська наукова міні-конференція
«Всесвітній день метеоролога»
відбулася в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Під керівництвом доцента кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Наталії Богданівни Таранової відбулася студентська наукова міні – конференція, яка приурочена до Всесвітнього дня метеоролога – професійного свята синоптиків усіх країн.

В ній взяли участь студенти географічного факультету групи СОГ-31 та студенти хіміко-біологічного факультету СОПН-14.

Доповідає студентка Юлія ВОРОЖБИТ про наукові стандарти та регуляторні документи у сфері гідрометеорологічної діяльності

Доповідає студентка Юлія Ворожбит про наукові стандарти та регуляторні документи у сфері гідрометеорологічної діяльності

ід час доповіді

Під час доповіді

Учасники конференції обговорювали різні аспекти метеорології, від теоретичних аспектів до прикладних застосувань в різних галузях, таких як сільське господарство, транспорт і туризм. Вони обговорювали нові технології, які допомагають прогнозувати погоду з більшою точністю, а також спільні зусилля у розвитку глобальної мережі метеорологічних спостережень.

Одною з головних тем, які обговорювали на конференції, була проблема зміни клімату. Учасники висловлювали свої думки про те, як можна зменшити вплив людей на клімат і зберегти природні ресурси для майбутніх поколінь.

Доповідає студент Іван Рупа про поширення глобального потепління та його вплив на клімат

Доповідає студент Володимир Сторожук про застосування метеорологічних даних для планування вітрових та сонячних електростанцій

Крім того, було обговорено роль метеорології у боротьбі зі стихійними лихами та природними катастрофами. Учасники конференції обговорили нові методики вчасного прогнозування негоди і заходи попередження населення про небезпечні погодні умови.

Учасники конференції

Міні конференція з Всесвітнього дня метеоролога була дійсно пізнавальною і корисною подією.

Дякую всім ще раз за участь, бажаю успіхів та всього найкращого!

Доцент кафедри географії

та методики її навчання