Для здобувачів факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка відбулася гостьова лекція (ФОТО)

Для здобувачів факультету

фізичного виховання

ТНПУ ім. В.Гнатюка

відбулася гостьова лекція

24 березня 2023 року для здобувачів освітніх програм «Фізична культура і спорт», «Середня освіта (Фізична культура)», «Фізична культура і спорт (Фізкультурно-спортивна реабілітація)» факультету фізичного виховання ТНПУ імені В. Гнатюка відбулася гостьова лекція на тему: «Психофізіологічний стан елітних спортсменів (дефініції, діагностика, концепція)» («Psychophysiological states of elite athletes (definitions, diagnostic, conception)»). Лекція відбулася в режимі відео конференції на платформі «Zoom».

Лектором-доповідачем виступив — професор-дослідник Інституту психології Німецького університету спорту м. Кельну, доктор біологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії вищої школи України, член наукової комісії UWW, Член Міжнародної асоціації спортивної кінетики (IASK), Член Міжнародного наукового товариства бойових мистецтв та єдиноборств, Завідувач кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України — Георгій Валерійович Коробейников.

Гостьова лекція проф. Коробейнікова

Модератор зустрічі — доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, майстер спорту України — Віктор Іванович Шандригось.

Модератор

На лекції були присутні понад 100 слухачів, яких зацікавили питання дослідження психофізіологічних функцій, що дають додаткову інформацію про функціональні стани спортсменів і рівні відображення психофізіологічних характеристик спортсменів. Було розглянуто сутність проблеми та основні методи обробки інформації. Важливою складовою лекції стало представлення алгоритму оцінки інтегральних критеріїв психофізіологічного стану спортсменів. Дискусія до лекційного матеріалу була зосереджена на обговоренні можливості застосування інформації про психофізіологічні механізми у спортсменів в різних видах рухової активності.

Учасники лекції

Психомоторні реакції

Медальний залік

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність лектора, викликали позитивні враження, зацікавленість, відповідну розумову й поведінкову реакцію присутніх. Здобувачі мали змогу задати питання, висловити свої думки, отримати відповіді, а також лаконічні, змістовні висновки.

Зазначимо, що Георгій Валерійович, на сьогоднішній день перебуваючи у Німеччині не обмежує свою професійну активність лише цією країною. Географія участі професора Коробейнікова Г.В. у різноманітних наукових, практичних і спортивних форумах охоплює багато країн Європи, де науковець доносить правдиву інформацію про війну в Україні, стан освіти, науки, спорту в Україні в умовах воєнного стану.

По закінченню лекції, здобувачі і науково-педагогічні працівники факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка відзначили актуальність теми доповіді, прогресивний, інноваційний формат проведення гостьової лекції, її високий теоретико-практичний, методичний рівень, який відповідає сучасним вимогам вищої школи, а лектор побажав усім присутнім миру для подальшої творчої співпраці та реалізації всіх планів і задумів!

Висловлюємо щиру вдячність шановному лектору та надіємося на подальшу співпрацю.

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту

Шандригось В.І.