Волонтерська практика студентів ТНПУ, що готуються стати соціальними працівниками (ФОТО)

Волонтерська практика студентів ТНПУ,

що готуються стати

соціальними працівниками

Теорія без практики – мертва,
практика без теорії – сліпа.

Теорія без практики не ефективна, адже всі знання приходять із досвідом. Тому для якісної практичної підготовки студентів факультету педагогіки і психології освітньо-професійна програма «Соціальна робота» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 231 «Соціальна робота» передбачена волонтерська практика.

Студенти групи СР-18 мали змогу обрати місце проходження практики під керівництвом доцента кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Галини Михайлівни Олійник. Наші практиканти побували у таких установах: Тернопільський обласний благодійний фонд «Майбутнє сиріт», Тернопільський благодійний фонд «Карітас, Благодійний фонд «Дар життя», Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради, ТМЖК «Відродження нації».

Волонтерська практика у Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради

Студенти спеціальності «Соціальна робота» група – СР-18 та керівник практики доцент кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної роботи Олійник Г. М.

Майбутні соціальні працівники у Благодійному фонді«Дар життя»

Безперечно, у процесі професійної підготовки майбутніх соціальних працівників волонтерська практика і активне їх залучення до волонтерської діяльності мають відігравати важливу роль. Волонтерська робота дозволяє молодій людині здобувати досвід майбутньої професійної діяльності,  професійно важливі спеціальні знання і вміння, формувати професійно зумовлені особистісні якості. Адже у волонтерській діяльності має місце постійне вдосконалення знань, взаємовідносин із світом майбутньої професійної діяльності, входження у професійне співтовариство, пізнання власного внутрішнього світу, своїх прагнень і бажань.

Студенти групи СР-18 отримали новий практичний досвід в Тернопільському обласному благодійному фонді «Майбутнє сиріт»

Під час підсумкової конференції практиканти захоплено та емоційно ділилися враженнями про значущість, важливість і особливості майбутньої професії.

Підсумкова конференція з волонтерської практики

Варто відмітити, що наші студенти – допитливі, креативні, розумні і бажають пізнавати нове та відкривати для себе нові горизонти.

Доцент кафедри соціальної роботи
та менеджменту соціокультурної діяльності