Викладачі хіміко-біологічного факультету ТНПУ – співорганізатори форуму "В.І.Вернадський: погляд через століття“ (до 160-річчя з дня народження)  (ФОТО)
Викладачі хіміко-біологічного
факультету ТНПУ –
співорганізатори форуму
В.І.Вернадський: погляд через століття“
(до 160-річчя з дня народження)

17 березня 2023 року відбувся форум "В. І. Вернадський: погляд через століття“ (до 160-річчя з дня народження).

Співорганізаторами форуму були:
- Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;
- Комунальний заклад вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради.

Мета форуму: обмін практичними і теоретичними напрацюваннями учасників в галузі природничо-математичних досліджень і розробок.

Відкрив засідання форуму Богдан Буяк, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, член-кор. НАПН України, доктор філософських наук, професор, який виступив із привітальним словом. Він побажав плідної праці всім учасникам форуму та цікавих, непередбачуваних результатів.

З привітальним словом також виступила Ірина Туровська, директорка фахового медичного коледжу КЗВО «Рівненська медична академія».

Під час роботи форуму були обговоренні доповіді науковців-практиків:

1. Біотехнологія: сучасність та майбутні перспективи -
Надія Дробик доктор біологічних наук, професор, декан хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доповідь проф. Дробик Н.М

Доповідь проф. Дробик Н.М.

2.  Вернадський – геніальний мислитель і пророк -  Галина Гуменюк, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доповідь доц. Гуменюк Г.Б.

3. Використання наукового здобутку Володимира Вернадського в сучасній природничій освіті -  Наталія Грицай, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри природничих наук з методиками викладання Рівненського державного гуманітарного університету.

4.  Наукові розвідки антарктичних експедицій - Павло Тарасович, учасник V Української антарктичної експедиції, магістр біології.

5. Концепція ноосфери: погляд через призму сучасності - Раїса ШагієвА, завідувач лабораторії природничо-математичної освіти та технологій, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники форуму

До роботи форуму долучилися викладачі і студенти хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та КЗВО «Рівненська медична академія» зі своїми науковими здобутками. Оргкомітет форуму висловлює вдячність усім учасникам за цікаві та змістовні доповіді, активну участь у їх обговоренні.

Голова профбюро
 хіміко-біологічного факультету
 к.б.н., доцент Гуменюк Г.Б.