Лекція про міжнародну торгівлю для викладачів, аспірантів і студентів ТНПУ

Лекція про міжнародну торгівлю

для викладачів, аспірантів і студентів ТНПУ

Міжнародна освітня платформа Ukraine Global Faculty залучила одну з найбільш визначних економісток світу, яка готова поділитися своїм безцінним досвідом та знаннями перед українською аудиторією.

Anne Krueger
є почесною професоркою Стенфордського університету, першою заступницею директора-розпорядника МВФ (2001-2006), головною економісткою Світового банку (1982-1986), старшою науковою співробітницею Національного бюро економічних досліджень.

30 березня о 17.00 вона проведе онлайн лекцію «Overview of the importance of trade globally and its organization».

Під час лекції ви матимете унікальну можливість почути про роль торгівлі в період промислової революції та до наступного тисячоліття. Також пройти короткий огляд відносного розміру та зв’язків торгівлі між країнами та розглянути взаємозв’язок між зростанням торгівлі та економічним зростанням з часом.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь!

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Відділ наукової роботи