28 березня в ТНПУ відбулося планове  засідання вченої ради (ФОТО)
28 березня в ТНПУ відбулося

планове засідання вченої ради

Учора, 28 березня 2023 року, в освітньому хабі ТНПУ під головуванням ректора університету проф.Богдана Буяка відбулось планове засідання вченої ради університету.

Богдан Буяк розпочинає засідання

Ректор Богдан Буяк розпочинає засідання

Роботу рада розпочала з приємних моментів, а саме з урочистого вручення атестатів доцентів та професорів.

Атестати професорів отримали:

Слозанська Ганна Іванівна - завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

доктор педагогічних наук, доцент;

Вітаємо з науковим досягненням!

Кузишин Андрій Васильович - декан географічного факультету, доктор географічних наук, доцент.

З найкращими побажаннями!

Атестати доцентів отримали:

Сопіга Віктор Борисович - кандидат педагогічних наук,

викладач кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці;

Гоца Наталія Михайлівна - кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і практики перекладу;

Ороновський Анатолій Ігорович - доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва

Овод Наталія Михайлівна - доцент кафедри музикознавста та методики музичного мистецтва;

Євгеньєва Марія Василівна - кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавста та методики музичного мистецтва;

Бойко Андрій Романович - кандидат технічних наук, викладач кафедри математики та методики її навчання.

Доповідачами з основного питання “Про результати фінансово-господарської діяльності ТНПУ в 2022 році” були проректор з соціально-економічного розвитку Гирило О.М. та головний бухгалтер ТНПУ Савчин В.Л.

Доповідає проректор Гирило О.М.

Відзначено, що підрозділи закладу, не дивлячись на труднощі, пов'язані з повномасштабною війною росією проти України, доклали максимальних зусиль для успішного функціонування університету та підтримання в належному стані навчально-наукової матеріальної бази. Із початком повномасштабного вторгнення росії господарська діяльність майже зупинилася, а зусилля були спрямовані на утримання ТНПУ в робочому стані.

З 24 лютого 2022 року університет надавав притулок внутрішньо переміщеним особам, які рятувалися від війни. Упродовж 2022 року було прийнято приблизно 500 осіб. Сьогодні в гуртожитках університету також проживають внутрішньо переміщені особи. Волонтерська діяльність спрямовується на допомогу як біженцям (поселення в гуртожитках, гуманітарна допомога), так і військовим (забезпечення харчування, виготовлення маскувальних сіток).
У 2022 році проводилися аварійні ремонтні роботи та роботи з приведення укриттів ТНПУ до робочого стану тощо.

Слово має головний бухгалтер В.Л.Савчин

Більше фото дивіться в Альбомі

Для забезпечення господарської діяльності та навчального процесу впродовж року було закуплено обладнання матеріальних цінностей на суму  1.5 млн. гривень, (в 2021 році ця цифра становила 5,9 млн. гривень); зроблено аварійні ремонти.

Упродовж року використовувалися різні джерела наповнення бюджету університету: комерційне навчання (59 млн. грн.), депозити (152 тис. грн.) наукова діяльність (1.0 млн. грн.), оренда приміщень (75 тис. грн.) тощо.

Вчена рада вирішила основні результати фінансово-господарської діяльності університету за 2022 рік вважати задовільними, п
ідняти перед МОН України питання про збільшення фінансування університету, особливо виділення коштів на утримання гуртожитків та продовжити пошук додаткових джерел фінансування через грантову діяльність, укладання господарських договорів, пошук наукових проєктів тощо.
Під час засідання були розглянуті також інші питання.

Пресслужба ТНПУ