Аспірантка ТНПУ Юлія Нагорна прочитала першу лекцію (ФОТО)

Аспірантка ТНПУ Юлія Нагорна

прочитала першу лекцію

У вівторок, 28 березня, в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, відбулась лекція на тему «Особливості роботи медійників під час воєнного стану» із предмету «Журналістикознавство: медіакритика». Пару проводила аспірантка кафедри журналістики Нагорна Юлія Олександрівна (керівниця – проф. Поплавська Наталія Миколаївна).

У рамках лекції студенти третього та четвертого курсів спеціальності 061 «Журналістика» мали змогу дізнатися головні аспекти щодо зміни стандартів роботи журналістів під час воєнного стану. Разом із Юлею Олександрівною, студенти інтерактивно працювали над аналізом журналістського матеріалу та пропонували свої варіанти вирішення виявлених проблем. Окрім того, під час заняття розглянули проблематику етичних стандартів, які використовують журналісти, що працюють поблизу зони ведення бойових дій.

Студенти-журналісти слухають лекцію аспірантки Юлії Нагорної.

Студенти-журналісти слухають лекцію аспірантки Юлії Нагорної

Юлія Нагорна читає лекцію

Юлія Олександрівна вдало знайшла із аудиторією спільну мову, тому студенти із задоволенням слухали та долучались до дискусії під час обговорення.

Обговорення під час лекції

Під час лекції.j

Під час лекції

Четвертокурсниця Аліна Пастир про лекцію аспірантки відкується так: «Зацікавити сучасного студента доволі не просто, але впевнено скажу, що Юлії Нагорні це вдалося на всі 100%. Кейси, які ми розглянули на занятті, коментували та аналізували, справді актуальні в наш час. Жодної сухої теорії, а тільки практика на прикладі реальних журналістських матеріалів. Нам це обов’язково пригодиться у роботі в медіа. Дякуємо за змістовну лекцію та корисну практичну частину».

З почином Вас, Юліє Олександрівно!

Вадим Фещук

Юлія Полов’юк