Гостьова лекція для викладачів та  магістрантів Харківського національного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди   від доцентки кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ (ФОТО)

Гостьова лекція

для викладачів та  магістрантів

Харківського національного педагогічного

університету ім.Г.С.Сковороди

від доцентки кафедри психології розвитку

та консультування ТНПУ

29 березня 2023 року мала нагоду прочитати гостьову лекцію на тему «Як навчати та вчитися в умовах війни» для магістрантів та викладачів факультету початкового навчання Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

Тема лекції

Дбаємо про власну безпеку та захищеність учнів

Лайфхаки турботи про себе

Обговорення основних проблем освіти в умовах війни

5 правил стійкості педагога

Готуючи цей допис, я спершу планувала розповісти традиційно: про надзвичайно теплу і привітну атмосферу; про зацікавлені очі і глибокі запитання від магістрантів – майбутніх педагогів; про те, яке величезне задоволення отримала від щирого спілкування зі студентами та викладачами…

Однак зрозуміла, що важливіше написати про ту гордість, яку відчуваю зараз через свою причетність до великої родини Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Адже на завершення нашої зустрічі організаторка лекції доцентка кафедри початкової і професійної освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди Валентина Шишенко зі словами вдячності згадала нашого ректора  Богдана Буяка. Адже саме Богдан Богданович, як зазначила Валентина Олексіївна, одним з перших серед ректорів запропонував допомогу і прихисток освітянам з найбільш небезпечних куточків України на початку повномасштабної війни. Саме наш ТНПУ люб’язно відчинив двері для усіх, хто потребував підтримки, особливо в перші дні війни. Пам’ятають колеги з Харківського ПНУ також і нашу Психологічну службу ТНПУ. Зокрема, дякують Ользі Логвись за професійну організацію низки психологічних та просвітницьких заходів, за проведені гостьові лекції для студентів.

Приймаючи такі цінні слова подяки, я ще глибше замислилася про те, що є найбільш цінним для нас усіх сьогодні. Це вміння бути разом, здатність відчувати підтримку і дарувати її одне одному, просити про допомогу і допомагати іншим. Саме завдяки таким спільним цінностям ми вистоїмо разом і переможемо найлютішого ворога. Слава Україні!

Пропоную ознайомитися з відгуком про гостьову лекцію

Доцентка кафедри психології розвитку
та консультування