ТНПУ взяв участь у благодійному концерті на честь восьмої річниці створення ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» (ФОТО)

ТНПУ взяв участь

у благодійному концерті

на честь восьмої річниці створення

ДНЗ «Тернопільський професійний коледж

з посиленою військовою

та фізичною підготовкою»

У Збаразькому замку відбувся благодійний концерт, який присвячений восьмій річниці створення ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Під час заходу відбувся концерт за участю курсантів коледжу та благодійний аукціон марок з підписами визначних українських діячів. Зокрема, це марки з автографом Валерія Залужного, Сергія Шаптала, Олексія Резнікова, Олександра Павлюка, Руслана Стефанчука, Дениса Шмигаля, Кирила Буданова та Василя Вірастюка», тощо. Зібрані кошти під час заходу призначенні для наших військових.

Із привітаннями у Збаразький замок з’їхалися військові, волонтери, громадські діячі та очільники області. Також, курсантів та працівників коледжу зі святом привітав ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка – Буяк Богдан Богданович.

Богдан Богданович Буяк вітає Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

У святковому дійстві взяли участь студенти та викладачі факультету мистецтв ТНПУ. Заслужений артист України, доцент Дмитро Губ’як виконав на бандурі «Пісню про Байду».

Заслужений артист України Дмитро Губ'як

Естрадна студія ТНПУ ім. В. Гнатюка (Світлана Йордовська, Юлія Носаль, Віталій Андрусишин, Богдан Грушецький, Євген Майхрович, Олександр Івасюк, Роман Архитко, керівник – Уляна Шерстій) запрезентували твір Володимира Івасюка «Пісня буде поміж нас».

Естрадна студія ТНПУ ім. В. Гнатюка

Естрадна студія ТНПУ ім.В.Гнатюка