Квест – узагальнення, як фінальне заняття з «Історії педагогіки» на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Квест-узагальнення як фінальне заняття

з «Історії педагогіки»

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

Вчора, 30.03.2023 р., на факультеті філології і журналістики студентки групи СОПМУ-23 провели захід «Квест-узагальнення» з курсу «Історія педагогіки».

Участь брали дві групи СОУМ-21, СОУМА-22, створивши, відповідно, дві команди «Сократики» і «Жіноча рада». Викладач, Вихор Світлана Теодозіївна, надихнула студенток-полоністок до проведення цього квесту, який допоміг 2 курсу пригадати все вивчене перед складанням підсумкового тесту.

Квест-узагальнення

Організаторки провели 6 раундів за які команди отримували різну кількість балів. Усі завдання мали різний характер, методику проведення та цікаві назви:

І раунд: кросворд (Створено за допомогою генератора завдань на сайті “Розвиток дитини”

childdevelop.com.ua); підготувала Митреньга Соломія

II раунд: «знайди відповідність»; підготувала Тимощук Єва

III раунд: ребус-термін;( Створено за допомогою rebus1.com) підготувала Наконечна Аліна

IV раунд: флеш-опитування; (Створено за допомогою програми WordWall) підготувала Біла Ілона

V раунд: «упізнай педагога»; підготувала Макар Олеся

VI раунд: правда чи омана?; підготувала Федор Соломія.

Команда «Сократики» під час V раунду

Команда «Жіноча рада» під час І раунду

Після завершення квесту організатори підрахували кількість балів та підвели підсумки. З різницею в 10 балів перемогла команда «Жіноча рада» (СОУМА-22). Вітаємо!

Організаторки заходу група СОПМУ-23

Учасники квесту

Учасники квесту спільно з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки та менеджменту освіти Вихор Світланою Теодозіївною

Після завершення квесту о 9 годині студентки спільно з викладачем Вихор Світланою Теодозіївною вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Біла Ілона студентка групи СОПМУ-23
Фото: Тимощук Єва студентка групи СОПМУ-23