Студенти-журналісти четвертого курсу ТНПУ завершили виробничу практику (ФОТО)

Студенти-журналісти

четвертого курсу ТНПУ

завершили виробничу практику

Відповідно до навчального плану студенти четвертого курсу спеціальності 061 «Журналістика» (групи ЖУР-4) факультету філології і журналістики денної форми навчання завершили виробничу практику, яка тривала з 30 січня по 24 березня 2023 р.

Вони мали змогу здобути новий досвід у таких загальнонаціональних та регіональних медіаустановах України:

• ПП пресова агенція «Вільне життя»;

• Редакція газети «20 хвилин»;

• ПП ТОР «Тернопіль-медіа»;

• ПП «Файне місто»;

• Редакція газети «Воля»;

• БО «Національна мережа розвитку локальної філантропії»;

• ТОВ «Телерадіокомпанія Рівне 1»;

• ТзОВ ТРК «Лан»;

• ТОВ «Інформаційне агентство «Терен»;

• Редакція газети «Свобода плюс Тернопільщина»;

• Управління інформаційної політики та комунікацій з громадськістю (відділ взаємодії зі ЗМІ) Тернопільської обласної військової адміністрації.

Студентка Футрак Марія поділилася своїми враженнями від проходження практики в телерадіокомпанії ТзОВ ТРК «Лан»: «Під час виробничої практики я здобувала навики начитки тексту, пошуку актуальної інформації для ефіру й ознайомилася з базовими вимогами радіоведучого на «Стрий ФМ». Колектив зі штатними працівниками допомагав мені в роботі з монтажем, що було моїм головним завданням на радіостанції впродовж двох місяців».

Студентка Марія Футрак під час проходження практики на телерадіокомпанії ТОВ ТРК «Лан»

Студентка Олеся Липчак зауважила, що під час проходження практики здобула надзвичайно великий досвід у роботі журналіста та відчула справжню «кухню» телебачення на телеканалі «Тернопіль 1». «Звичайно ж, за час практики були певні складнощі, коли опускались руки, але були і позитивні емоції, коли ще більше надихалась професією. Стикнулась з певними професійними проблемами та сумлінно намагалась їх вирішити. Отримала багато нових корисних знайомств, які неодмінно стануть в нагоді», – поділилася майбутня журналістка.

Олеся Липчак під час практики

«Я проходила практику за місцем роботи у ПП «Файне місто», тому впоралась без проблем зі своїми обов’язками, адже вже маю досвід у створенні новин на радіо. Однак журналістика не стоїть на місці, тому потрібно розвиватися та удосконалюватися щодня. Відтак за період практики, а саме 2 місяці, я змінила манеру голосу та удосконалила свої знання в монтуванні звуку. А ще в березні я розпочала вести свою програму, тому отримані знання в університеті неабияк стають мені в нагоді», – поділилася четвертокурсниця Віта Поляна.

Віта Поляна у радіостудії Файне місто

Віта Поляна у радіостудії "Файне місто"

Бажаємо практичної реалізації майбутнім медійникам!

Студентка Марія Фурак,

доц. Наталія Біла