Профорієнтаційна зустріч зі школярами міста Тернопіль на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Профорієнтаційна зустріч

зі школярами міста Тернопіль

на хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ

На хіміко-біологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету відбулася профорієнтаційна зустріч із учасниками освітнього процесу закладу загальної середньої освіти 23 міста Тернополя.

Зустріч розпочалася із привітального слова декана факультету – проф. Надії Дробик, яка розповіла про потенціал факультету, високі показники у різних рейтингах, навчальну та виховну діяльність. Також Надія Михайлівна звернула увагу на переваги та можливості, які отримують абітурієнти, навчаючись на наших ОПП, про цікаве та насичене різноманітними подіями студентське життя та про використання в освітньому процесі інноваційних методів навчання.

Знайомство з факультетом студенти продовжили екскурсією по факультету. Лабораторію анатомії людини презентував заст. декана, доц. кафедри загальної біології та методики її навчання Герц А.І., зоологічний музей представила доц. кафедри ботаніки та зоології Шевчик Л.О., а хімічні лабораторії – доц. кафедри хімії та методики її навчання Хоменчук В.О.

Екскурсія зоологічним музеєм

Спільне фото на згадку

На зустрічі панувала тепла та дружня атмосфера. Учні дізналися багато цікавого про університет та факультет. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе учням у виборі майбутньої професії.

Будьмо єдиними у прагненні бачити Україну вільною, незалежною, суверенною державою. Разом ми здатні на великі досягнення і перемоги.

Заст. декана з виховної роботи,

доц. Наталія Москалюк