Онлайн-лекція «Global Strategy» викладача стратегії та інновацій бізнес-школи Oxford Brookes Surja Datta для  студентів та викладачів ТНПУ
Онлайн-лекція
викладача стратегії та інновацій
бізнес-школи Oxford Brookes Surja Datta
для студентів та викладачів ТНПУ

Міжнародна освітня платформа Ukraine Global Faculty запрошує студентів та викладачів ТНПУ на онлайн-лекцію «Global Strategy» викладача стратегії та інновацій бізнес-школи Oxford Brookes Surja Datta.

Дата та час: 07 квітня о 16.00.

Ця лекція зосереджена на факторах, які забезпечують конкурентний успіх у сучасному глобалізованому та цифрованому світі. Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь!

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Surja Datta – старший викладач і керівник напрямку глобальної стратегії та інновацій – глобальної програми MBA Brookes. Отримав докторський ступінь у Брістольській школі бізнесу Університету Західної Англії. Він також має ступінь магістра ділового адміністрування Стратклайдського університету та ступінь магістра прикладних соціальних досліджень Університету Західної Англії. Науковець та автор наукових видань. Еклектична дослідницька програма Surja Datta включає історію бізнесу, інновації та стратегію. Остання його книга "Strategic Optionality: Pathways Through Disruptive Uncertainty" пропонує свіжий підхід до стратегії, використовуючи ідею стратегічних варіантів. Він має велику кількість публікацій у міжнародних виданнях. Входив до робочої групи Європейської комісії з питань розробки бізнес та інноваційних моделі для моніторингу навколишнього середовища в Європі.

Відділ наукової роботи