Студенти та викладачі факультету філології і журналістики ТНПУ взяли участь у презентації епічного фентезі (ФОТО)

Студенти та викладачі

факультету філології і журналістики ТНПУ

взяли участь у презентації епічного фентезі

Уперше в Тернополі 29 березня 2023 року в Тернопільській ОУНБ відбулася презентація першої книги «Хребет дракона» епічного фентезі трилогії «Розбудити дракона» всесвітньо відомого американського письменника Кевіна Дж. Андерсона.

Участь у дійстві взяли студенти факультету філології і журналістики та к.ф.н., доц., зав. кафедри української мови і методики її навчання Петришина О.І., к.ф.н., доц. кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання Скуратко Т.М.

Присутні мали можливість поспілкуватися із Владиславом Сукенником, головним редактором видавництва «Медіасон» (Івано-Франківськ). Захоплюючою була розповідь п. Владислава про історію написання презентованої книжки автором Кевіном Дж. Андерсоном. Цікавою була і бесіда з Олегом Кіналем, ілюстратором презентованого видання, відомим українським художником, графіком, художнім редактором, членом Спілки дизайнерів України. Модераторкою презентації була дружина п. Олега, Наталія Кіналь – дизайнерка, видавчиня, мистецтвознавиця.

Олег Кіналь після презентації

Наші студенти - зацікавлені слухачі

Презентована книга

У захопленні від книги.

У захопленні від книги

Дякуючи організаторам заходу

Присутні мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою, на якій було представлено понад 50 видань із, проілюстрованих Олегом Кіналем.

Щиро дякуємо працівникам Тернопільської ОУНБ за співпрацю.

Тетяна Скуратко