Продовжується співпраця   кафедри машинознавства і транспорту ТНПУ  зі Збройними силами України (ФОТО)

Продовжується співпраця

кафедри машинознавства і транспорту ТНПУ

зі Збройними силами України

Відбулося засідання інженерно-конструкторської групи, створеної з ініціативи професора Валерія Федорейка при кафедрі машинознавства і транспорту.

На засіданні доповідав провідний інженер-конструктор Олександр Пальчик про результати полігонних випробувань систем моніторингу території бойових дій.

Проаналізовано результати випробувань систем управління безпілотними літальними апаратами  з урахуванням ситуації, що склалася тепер.

Засідання інженерно-конструкторської групи

У тісній співпраці з бойовими підрозділами ЗСУ розпочато реалізацію двох проєктів, в яких буде започатковано нові підходи до вирішення радіоелектронних задач.

Підсилений пульт керування дроном

Під час випробувань

Під час зустрічі проф. Валерій Федорейко повідомив, що отримано запрошення Міністерства освіти і науки України про участь представників інженерно-конструкторської групи в загальнодержавному Анти-РЕБ форумі,  організаторами якого є Міністерство оборони України, МОН і Генеральний штаб ЗСУ.

Враховуючи значущість заходу, необхідність отримати оперативну інформацію та вивчити досвід інших учасників форуму прийнято рішення про участь в зазначеному заході представників ТНПУ.

Допомагаємо ЗСУ!

Слава Україні!