Викладачі історичного факультету ТНПУ у складі журі науково-краєзнавчої конференції «Роде наш красний, роде наш прекрасний»

Викладачі кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук професор Іван Зуляк, професор Андрій Кліш, доцент Оксана Ятищук та доцент Володимир Кіцак були в складі журі секції «Історичне краєзнавство» науково-краєзнавчої конференції «Роде наш красний, роде наш прекрасний», у якій прийняли участь учні з усієї області.

Відрадно, що значна частина доповідей присвячена сучасним українським героям, зокрема і випускнику історичного факультету ТНПУ Олександру Зубкевичу.