На хіміко-біологічний факультет ТНПУ завітали старшокурсники відділу «Агрономія» Борщівського аграрного фахового коледжу (ФОТО)

На хіміко-біологічний факультет ТНПУ

завітали старшокурсники відділу «Агрономія»

Борщівського аграрного фахового коледжу

Минулого тижня у рамках багаторічної та плідної співпраці на хіміко-біологічний факультет ТНПУ завітали старшокурсники відділу «Агрономія» Борщівського аграрного фахового коледжу.

Декан факультету, професор Дробик Надія Михайлівна, а також гаранти освітніх програм «Захист і карантин рослин» професор Пида Світлана Василівна та «Середня освіта (Природничі науки)» Жирська Галина Ярославівна ознайомили потенційних абітурієнтів з особливостями та правилами цьогорічного вступу на факультет за скороченим терміном навчання (2 роки 10 місяців) на базі ОКР «молодший спеціаліст» (денна та заочна форми навчання), перспективами подальшого навчання у магістратурі, працевлаштування тощо.

Зустріч традиційно пройшла у конструктивній та доброзичливій атмосфері. Особливу зацікавленість у студентів коледжу викликали запитання щодо спеціальностей, на яких вони можуть навчатися, стипендіального фонду та його розподілу, умов проживання у гуртожитку, питань організації студентського дозвілля на факультеті.

Після бесіди відбулася екскурсія лабораторіями факультету, зокрема, доцент Шевчик Любов Омелянівна у зоологічному музеї кафедри ботаніки та зоології ознайомила студентів із різноманітністю безхребетних та хребетних тварин Тернопільщини.

З різноманітністю фауни Західного Поділля ознайомила доцент Шевчик Л. О.

Величезну зацікавленість у студентів викликала можливість самостійно попрацювати на інтерактивному «анатомічному столі» під керівництвом доцента Герца Андрія Івановича.

Студенти мали можливість попрацювати з інтерактивним «анатомічним столом» під керівництвом доцента Герца А. І.

Ботаніка та хімія – це також цікаво й зовсім не нудно і не складно! У цьому майбутні абітурієнти мали нагоду переконатися під час ознайомлення з унікальними гербарними колекціями лабораторії морфології та систематики рослин, яке провів завідувач цієї лабораторії Яворівський Руслан Любомирович, а також під час екскурсій хімічними лабораторіями факультету під керівництвом професора Куранта Володимира Зіновійовича та доцента Хоменчука Володимира Олександровича.

З особливостями функціонування гербарію ознайомив завідувач лабораторії Яворівський Р. Л.

Екскурсія хімічними лабораторіями факультету під керівництвом професора Куранта В. З. та доцента Хоменчука В. О..

Екскурсія хімічними лабораторіями факультету під керівництвом професора Куранта В.З.  та  доцента Хоменчука В.О.

На завершення аспірант кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Колісник Христина Михайлівна зацікавила присутніх екскурсією у лабораторію екології та біотехнології. Випускники коледжу довго розглядали рослини та культури, вирощені in vitro. після чого їх особливо зацікавила нова освітня програма «Екологічна біотехнологія».

Висловлюємо щиру подяку завідувачу відділу «Агрономії» Борщівського аграрного фахового коледжу Гільтаю Володимиру Васильовичу та викладачам Клюцович Галині Миколаївні й Марущак Надії Іванівні за організацію і проведення цього цікавого й корисного заходу.

Спільне фото на згадку.

Спільне фото на згадку

Сподіваємося, що уже скоро наш рідний хіміко-біологічний факультет поповниться новими хорошими студентами, котрі продовжать його славні традиції та традиції ТНПУ в цілому, бо ми таки Найкращі!

Завідувач лабораторії
морфології та систематики рослин – гербарій
Яворівський Руслан Любомирович