Профорієнтаційна зустріч представників ТНПУ із випускниками Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Профорієнтаційна зустріч
представників ТНПУ із випускниками
Тернопільської спеціалізованої
школи І-ІІІ ступенів №3
з поглибленим вивченням іноземних мов

Викладачі кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ завітали до учнів 11 класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Фото дивіться тут

Доцент кафедри теорії і практики перекладу, Конкульовський Володимир Вікторович, розповів абітурієнтам про особливості вступної кампанії та переваги навчання в ТНПУ, а також перспективи для майбутніх перекладачів.

Асистент кафедри теорії і практики перекладу, Заболотна Марта Володимирівна, розповіла про практичні аспекти професії та поділилася своїм унікальним досвідом перекладу поважних послів, високопосадовців, роботи на великих форумах та конференціях, а також допомоги американським лікарям-волонтерам.

Студент 3-го курсу, Дубінський Костянтин, розповів учням про свій досвід навчання в університеті, різноманітні виховні заходи, а також про активну діяльність кафедри в соцмережах.

Учні із цікавістю слухали колектив кафедри, ставили запитання, які їх турбують, а також активно підтримували розмову. І хоча протягом дня було багато повітряних тривог, це не завадило провести профорієнтаційну діяльність навіть у бомбосховищі навчального закладу.

Висловлюємо щиру подяку директору школи Петрокушин Руслані Володимирівні, заступнику директора з питань вивчення іноземних мов Розум Надії Олегівні, усьому педагогічному колективу та учням школи за співпрацю!

Доцент кафедри теорії і практики перекладу

Володимир Конкульовський