21 квітня відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.031

21 квітня 2023 року об 11 год.   24 аудиторії (другий поверх головного корпусу) відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.031.

На порядку денному – захист дисертації Никіфорчук Жанни Василівни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Назва дисертації:  «Формування англомовної професійно орієнтованої компетентності в читанні майбутніх богословів». (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/docaments-download/razovi_rady/Dis_Nikiforchuk.pdf)

Науковий керівник:
Лабінська Богдана Ігорівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Левчик Ірина Юріївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Задорожна Ірина Павлівна – доктор педагогічних наук, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Опоненти:
Морська Лілія Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри іноземних мов для природничих університетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Синекоп Оксана Степанівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови технічного спрямування №2 ФЛ національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рецензенти:
Косович Ольга Василівна – доктор філологічних наук, професор, Завідувач кафедри романо-германської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Дацків Ольга Павлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Онлайн-трансляція захисту буде проводитись на офіційному ютуб каналі університету.