У STEM-майстерні від ТНПУ школярів навчали секретів 3D-моделювання та 3D-друку (ФОТО)
У STEM-майстерні від ТНПУ
школярів навчали секретів
3D моделювання та 3Dдруку

STEM-центр фізико-математичного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка продовжує свою роботу й у воєнний час. Зокрема, проводяться як виїзні STEM-майстерні, так і онлайн-семінари.

Днями магістрантки освітньо-професійної програми «Середня освіта. Інформатика, математика» – Мартіна Повк та Софія Онищук провели воркшоп у Збаразькому ліцеї №2 імені І.Франка. Організаційний і науково-методичний супровід заходу здійснювали: керівник STEM-центру Надія Балик, доцент Ольга Барна, студентка спеціальності Середня освіта. Інформатика – Юля Оверко.

Софія Онищук - магістрантка спеціальності Середня освіта. Інформатика, коуч STEM-майстерні.

Мартіна Повк - магістрантка спеціальності Середня освіта. Інформатика, коуч STEM-майстерні

Гра з розпізнавання 3D-моделей - у розпалі.
Гра з розпізнавання 3D-моделей - у розпалі

Під час воркшопу «Спробуй професію на дотик» учні ознайомилися з тим, що таке 3D-технології та які є 3D-професії, пограли у гру «Реальність чи візуалізація?», оглянули різні приклади 3D-друку, міні виставку роздрукованих 3D-моделей. Під час STEM-майстерні відбулась практична робота зі створення найпростіших 3D-моделей, придатних для їх подальшого 3D-друку.

Урочистий момент -робот вручає сертифікат

Міні-виставка друкованих 3D-моделей

Після завершення STEM-майстерні робот, запрограмований магістрантками, роздавав сертифікати усім учасникам. Під час виїзної роботи STEM-центру ТНПУ було проведено профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Збаразького ліцею.

Керівник STEM-центру
Надія Балик