Відкрита гостьова лекція доцента ТНПУ Галини Гончаровської  на тему: «Сучасні технології роботи з дітьми з особливими освітніми потребами»  (ФОТО)

Відкрита гостьова лекція доцента ТНПУ

Галини Гончаровської  на тему:

«Сучасні технології роботи з дітьми

з особливими освітніми потребами»

4 квітня 2023 року на кафедрі психології розвитку та консультування факультету педагогіки та психології ТНПУ відбулася відкрита гостьова лекція кандидата психологічних наук, доцента Галини ГОНЧАРОВСЬКОЇ на тему: «Сучасні технології роботи з дітьми з особливими освітніми потребами» .

Лекцію проведено в рамках викладання дисципліни «Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами» для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія ОПП Психологія. Лекцію відвідали викладачі та студенти кафедри спеціальної освіти факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під час лекції

Активізація знань студентів запитаннями пізнавального характеру

Інтерактивна робота з учасниками

Під час лекції слухачам була подана інформація щодо використання  ефективних технологій у проведенні корекційної, розвивальної роботи різними фахівцями у роботі із дітьми з особливими освітніми потребами.

Демонстрація розвивальної кімнати для занять із сенсорної інтеграції

Було обґрунтовано практичний аспект використання методів сенсорної інтеграції, кінезіологічних вправ, арттерапевтичних технік, методів АВА-терапії при здійсненні психологічного супроводу дітей різних нозологічних категорій в освітніх закладах,  закладах реабілітації, в умовах домашнього навчання.

Обговорення функцій використання кінезіологічних вправ

Використання інтерактивних методів навчання, створення сприятливого діалогічного середовища впродовж лекційного заняття сприяло усвідомленню студентами  важливості здобуття ґрунтовних знань щодо психологічних особливостей дітей з певними порушенням в розвитку,  оволодіння спеціальними уміннями та фаховими навичками  здійснення корекційної та розвивальної роботи.

Кандидат психологічних наук,
доцент кафедри психології розвитку та консультування,
практичний психолог Центру реабілітації та паліативної допомоги ТМДКЛ

Галина ГОНЧАРОВСЬКА