Захист виробничої (медіаційної) практики магістрантів ТНПУ

Захист виробничої (медіаційної) практики

магістрантів ТНПУ

4 квітня 2023 року відбувся онлайн захист виробничої (медіаційної) практики здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія нової ОП «Психологія конфлікту та практична медіація» факультету педагогіки та психології.

Активно звітуючи та презентуючи результати виконаної роботи магістранти продемонстрували зацікавленість медіацією як альтернативним способом вирішення конфліктів, детально представили переваги та принципи медіації. Здобувачам вдалося розробити та реалізувати цілісну програму психопрофілактики булінгу, програму (тренінг) з формування конфліктологічної компетентності працівників, розробити пам’ятки «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» та стратегію розвитку і план роботи Служби порозуміння у школі чи в організації. Провівши кількісний та якісний моніторинг магістранти виявили готовність на базах практики щодо впровадження Служб порозуміння чи Служб розв’язання конфліктів у школах та організаціях. Щодо баз практики, то широкою є їх географія: м.Харків, м.Стрий, м.Тернопіль та Тернопільська область і, навіть, м.Ейлат (Ізраїль).

Унікальний ізраїльський досвід

Презентація досвіду від Філіпович О.

Практика у м.Стрий.

Практика у м.Стрий

Проходження практики Гузик Н. та Михайлюк Х.

Магістранти отримали рекомендації щодо проходження наступної науково-дослідної практики, окреслили перспективи написання та проведення магістерських досліджень.

Рекомендації від доц. Адамської З.М.

Захист практики був наповнений цікавим досвідом, творчою активністю, креативністю та якісними відповідями на поставлені запитання. Вдячна нашим дорогим здобувачам та методистам кафедри психології розвитку та консультування за таке професійне та відповідальне ставлення до практики. Позитивні емоції та гордість за вас переповнюють.

Гарант ОП «Психологія конфлікту та

практична медіація», методист практики