Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ беруть участь у програмі академічної мобільності в університеті Ченстохова

Студенти факультету

філології і журналістики ТНПУ

беруть участь

у програмі академічної мобільності

в університеті Ченстохова

Студентки 3 курсу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, які навчаються на спеціальності 014.02 Середня освіта (Польська мова і література, українська мова і література) цього року стали переможцями Європейської програми академічної мобільності Erasmus+ у Ченстохові, Республіка Польща.

Цього разу програму академічної мобільності для наших студентів реалізовано у Гуманітарно-Природничому університеті імені Яна Длугоша за спеціальністю “Filologia Polska”, де протягом 3 місяців дівчата матимуть змогу вдосконалити свої знання польської мови та культури, а також почерпнути досвіду, який безсумнівно знадобиться у майбутньому.

Участь у програмі академічної мобільності передбачає залучення наших студенток до відвідування занять, що проводяться для здобувачів спеціальності Filologia Polska

Під час навчання у Ченстохово студентки ТНПУ ім. В. Гнатюка не лише здобувають нові знання та досвід, але й проходять практику у польських школах, де є асистентами для учнів-українців, які через війну покинули свої домівки.

Приємним доповненням є те, що студенти за період стажування отримують стипендію у розмірі 800-1050 євро щомісячно. Це дає змогу покривати витрати на проїзд, проживання та харчування під час проживання закордоном.

Студентки полонійного відділення факультету філології і журналістики біля університету ім. Я. Длугоша у м. Ченстохово

Студентки полонійного відділення факультету філології і журналістики біля університету ім.Я.Длугоша у м.Ченстохово

Участь у таких програмах - це завжди нові знайомства та нові можливості для культурного збагачення.

У вільний від навчання час дівчата активно досліджують визначні пам`ятки Ченстохова

Студенти - полоністи переконані, що ніколи не слід боятися відкривати для себе щось нове. Щиро бажаємо їм лише успіхів та професійного зростання у майбутньому!

Студентки групи СОПМУ-33 факультету філології і журналістики
Канюк Вікторія